Przygotuj swoje auto do wyprawy w bezdroża

Wybierają się Państwo w dłuższą podróż? A może na wyprawę po bezdrożach? Szczególnie w takiej sytuacji warto sprawdzić stan techniczny auta i zadbać o usunięcie ewentualnych usterek.

Podstawą jest przegląd eksploatacyjny pojazdu. Pozwoli wykryć wszelkie nieprawidłowości we wszystkich układach pojazdu. Dla przykładu sprawdzenie poziomu płynu hamulcowego, chłodniczego, wspomagania kierownicy czy też do spryskiwaczy oraz oleju wydaje się oczywistym. Sprawdzenie jakości tych płynów, zawartości w nich wody, ich konsystencji – już niekoniecznie. Usuniemy wszelkie niezgodności.

Przegląd eksploatacyjny pojazdu obejmuje także sprawdzenie ogumienia, ciśnienia w oponach (w tym piątego koła), stan filtrów i ich wymianę, oświetlenie, etc.

Pracą większości dzisiejszych aut, także terenowych, steruje elektronika. Najmniejsza usterka systemu może nie tylko obniżyć komfort czy bezpieczeństwo jazdy, ale ją uniemożliwić. Profesjonalne testy komputerowe i naprawy elektroniczne przy użyciu specjalistycznego sprzętu i oprogramowani wypierają możliwość samodzielnych prac.

Przed wyprawą w trudny teren warto zadbać o profesjonalne doposażenie samochodów Off-road. Przygotowujemy pojazdy do wypraw - w naszym portfolio mamy Land Rovery Discovery 1-2-3, Range, Defendery 90 i 110, a także Volvo XC90.

Zakres prac zależy od potrzeb Klienta - od wyciągarki i uzbrojenia podwozia po namiot dachowy (od stóp do głów).

Wyznacznikiem podstawowym jest bezpieczeństwo.

Usługa Blue Chip Passion nagrodzona została już kilkakrotnie Medalem Europejskim.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu! Doświadczenie zdobywamy również poza halą serwisową, biorąc udział w imprezach terenowych o wysokim stopniu trudności.

Korzyści: Bezpiecznie i profesjonalnie dojeżdżamy dalej niż inni :)

 
Pojazd terenowy w wodzie
Land Rovery w zimowej scenerii Przygotowanie do wyprawy Discovery 3 Modyfikacje daleko posunięte