SERWIS SAMOCHODOWY

Profesjonalizm świadczonych usług i idące za tym bezpieczeństwo i komfort Klienta są dla nas wartościami nadrzędnymi. Doskonale wyposażone zaplecze techniczne, wykwalifikowana i doświadczona kadra to podstawa jakości wykonywanych usług. A o jakich usługach mowa? Oczywiście chodzi o serwis samochodów z segmentu marek Premium, w tym terenowych, który realizujemy w naszym serwisie w Lesznowoli na południowych obrzeżach Warszawy. Zapewniamy okresową obsługę pojazdów zgodną ze standardami producenta samochodów Land Rover, Range Rover i Jaguar, dbając o najwyższą dokładność, przy zachowaniu jednoczesnej terminowej realizacji każdej naprawy lub przeglądu.

Oferujemy naprawy mechaniczne, elektroniczne i blacharsko-lakiernicze - oznacza to, że doskonale sprawdzamy się przy niewielkich, niespodziewanych usterkach, jak i w sytuacjach powypadkowych. Przywrócimy elektronikę i mechanikę do pierwotnego stanu, zadbamy także o walory estetyczne pojazdu. W ramach prac serwisowych odpowiednio dobierzemy kolor lakieru, aby po zakończonych pracach nie odbiegał od pozostałych części auta terenowego.

Nasz serwis samochodowy obejmuje również przygotowanie i przeglądy przed wyjazdami na wyprawy terenowe. Dotyczy to między innymi sprawdzenia zawieszenia i kół, szczelności układu chłodzenia, prawidłowości działania układu kierowniczego i hamulcowego, a także weryfikacji oświetlenia. Każdy z tych elementów, w przypadku awarii może sprawić, że w najlepszym przypadku cała wyprawa zostanie nagle odwołana. Doradzimy, doposażymy co poza fabrycznym wyposażeniem może sie przydać i sprawdzimy niezbędny na bezdrożach "szpej" - wyposażenie dodatkowe.

Serwis Range Rover

Każdy model samochodu wymaga indywidualnego podejścia - dotyczy to przede wszystkim pojazdów o szerokich możliwościach użytkowania - w tym w terenie, dlatego serwisując Range Rovery, zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby ich Właścicieli. Dokonamy profesjonalnego przeglądu, zlokalizujemy wszelkie istniejące oraz potencjalne usterki, które usuniemy. Jeżeli okaże się to niemożliwe w dniu przyjazdu, zamówimy nowe części.

Serwis Land Rover

Te auta najczęściej opuszczają ubite trakty. Wyprawy terenowe są wymagające zarówno dla kierowcy, jak i pojazdu - ich kondycja powinna być doskonała, przystosowana do najbardziej wymagającej jazdy. Serwisując Land Rovery, zajmujemy się zarówno ich mechaniką i elektryką, ale także realizujemy prace w zakresie doposażeń, blacharstwa oraz lakiernictwa/oklejania. Oznacza to, że zapewnimy kompleksową obsługę Państwa samochodu.

Serwis Jaguar

Tego rodzaju samochody wyróżnia nowoczesność, przy jednoczesnych wysokich walorach estetycznych - dlatego serwis Jaguarów musi zostać wykonany przy wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych. Tym właśnie dysponuje nasze zaplecze, które dzięki połączeniu odpowiednich narzędzi z doświadczeniem i kwalifikacjami naszej kadry, umożliwia przeprowadzenie kompleksowych prac przeglądowych oraz naprawczych.