Części i akcesoria samochodowe

EPC świadczy usługi serwisowe na najwyższym poziomie, zawsze na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Klienta. Jako jeden z nielicznych serwisów poza przeglądami i naprawami aut wg procedur producenta marek Land Rover – Range Rover – Jaguar proponujemy również doposażenie samochodów terenowych we wszystko co niezbędne podczas wymagających podróży i wypraw.

Dbamy również aby w serwisie EPC istniała możliwość zaopatrzenia się w dobrej jakości części, akcesoria i „gadżety” obsługiwanych marek.

Współpracując z najlepszymi dostawcami w branży w kraju i za granicą proponujemy wyłącznie wysokiej klasy elementy – zarówno oryginalne jak i aprobowane przez producenta zamienniki. Dysponujemy szerokim asortymentem (ponad 17 tysięcy pozycji) gwarantując Klientom dostęp do większości części do Jaguara i Land Roverów.

Asortyment obejmuje również atrakcyjne akcesoria sygnowane logiem tych marek. W ofercie posiadamy również modne „gadżety” i inne przedmioty codziennego użytku będące idealnymi prezentami dla najbliższych fascynatów tych pojazdów z duszą i ich najmłodszych pociech.

Zakupu części Land Rover, Range Rover i Jaguar jak i akcesoriów można dokonać bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta. Gwarantujemy dostępność oryginałów, zamienników i akcesoriów na miejscu.

Potrzebnego produktu zabrakło w magazynie? Indywidualne zamówienia najczęściej realizujemy w 48 godzin. W przypadku zamówień z Wielkiej Brytanii do 7 dni roboczych.

Skontaktuj się z nami i zagwarantuj sobie obsługę w najwyższym standardzie.